RRETH NESH

Ningbo Yinzhou Qishan Najloni Rod Prodhim Co, Ltd, themeluar në vitin 2002, është një ndërmarrje e specializuar të angazhuar në afatgjatë R & D dhe prodhimin e lartë të performancës gjysëm-të gatshme plastike products.With cilësinë e tij të shkëlqyer, markë tonë të vetë-krijuar Jinggu ka fituar respektin dhe besimi i tregjeve të brendshme dhe të jashtme, dhe është bërë lider në prodhimin e lartë të performancës produkteve plastike inxhinieri në Kinë. Deri më tani, ne kemi shërbyer më shumë se 30 industrive dhe më shumë se 1000 të njohur indeksi cilësia enterprises.The e produkteve tona kanë arritur nivelin ndërkombëtar të ngjashme products.And qëllimi ynë është gjithmonë e njëjtë. Të ofrojë produkte me cilësi të lartë plastike, të krijojnë vlera të mëdha për klientët ...

  • Shih për veten tuaj

    pajisjet e prodhimit Precision, kontrollin e qëndrueshme presion, produkte me cilësi të lartë plastike

A najlon Më shumë

Varg Produktet tona mbulon najloni, polioksimetilen, polietileni, polypropylene, klorid polyvinyl, ABS, produktet machined, etj Ajo ka shërbyer më shumë se 30 industri dhe më shumë se 1,000 ndërmarrjeve të mirë-njohur, përdorur gjerësisht në makineri, kimike, hardware, ndërtimit të anijeve, letër , çimento, çelik, automotive, elektronikë, ushqim, farmaceutike, hapësirës ajrore dhe industritë e tjera.

Challenge Na

A keni ndonjë pyetje? Pls mos hezitoni të kontaktoni us.We janë gjithmonë në shërbimin tuaj.