ЗА НАС

Ningbo Yinzhou Кишан Најлон Род Производство копродукции, Ltd, која е основана во 2002 година, е специјализирано претпријатие ангажирани во долгорочните R & D и производството на високи перформанси полу-готови пластични products.With одличен квалитет, нашата само-создаден бренд JINGGU го освои почит и довербата на домашните и странските пазари, и стана лидер во производството на високи перформанси инженеринг пластични производи во Кина. До сега, ние се служи повеќе од 30 индустрии и повеќе од 1000 познати enterprises.The индекс на квалитетот на нашите производи достигна меѓународно ниво на слични products.And нашата цел е секогаш иста. Обезбеди висок квалитет на производи од пластични маси, се создаде поголема вредност за клиенти ...

  • Види и самиот

    опрема прецизност производство, стабилна контрола на притисокот, висок квалитет на производи од пластични маси

Дали Најлон Повеќе

Нашите производи се движат опфаќа најлон, polyoxymethylene, полиетилен, полипропилен, поливинил хлорид, ABS, машински производи, итн Им служи на повеќе од 30 индустрии и повеќе од 1.000 познати претпријатија, широко се користат во машини, хемиски, хардвер, бродоградба, хартија , цемент, челик, автомобили, електроника, храна, фармацевтската, воздушната и други индустрии.

Предизвик нас

Дали имате било какви прашања? Pls не двоумете се да контактирате со нас.Ние сме секогаш во вашата услуга.